İnteriva Bilgi Teknolojileri, 2015 yılında Ankara’dan kurulmuş olup, bilgi teknolojileri konusunda 15 ve üzeri yıl deneyime sahip danışmanlar ile danışmanlık , eğitim , bakım destek ve dış kaynak hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimiz, stratejik danışmanlık , karmaşık uygulama sistemleri geliştirme, yazılım entegrasyonları , internet çözümleri içermektedir. Firmamız , Oracle ürünleri danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile hizmet sunmaktadır.

Firmamız ayrıca uygulama geliştirme ve veritabanı yönetimi dahil dış kaynak kullanımı hizmetleri sunmaktadır. Uzaktan veritabanı ve sistem yönetimi de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

İnteriva Bilgi Teknolojileri yeni bir firma olmasına rağmen çalışanlarının deneyimi oldukça yüksektir. Birçok stratejik projelerde kritik görevler üstlenmiş olup, bu deneyimlerini İnteriva çatısı altında siz değerli müşterilerimize aktarmak için bir araya gelmiştir.

PROAKTİF DESTEK HİZMETİ (PADH)

İnteriva Bilgi Teknolojileri olarak veritabanlarınızı ve üzerinde koştuğu sistemleri Proaktif Destek Hizmeti (PADH) ile sorun yaşamadan kullanmanızı sağlamaktayız. Bu hizmetimiz ile düzenli olarak veritabanızı ve üzerinde koştuğu donanım ve işletim sistemlerinin kontrollerini yaparak , olası bir sorunu önceden farkedip , sorun oluşmadan gerekli tedbirleri almanıza yardımcı oluyoruz. Dilerseniz de tüm işlemleri uzman danışmanlarımız tarafından yapılmasını sağlıyoruz.

NEDEN BİZ ?

İnteriva Bilgi Teknolojileri, müşterilerinin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak, etkinlik deneyimlerini kişiselleştirmek, yenilikçi bir ortam sağlamak ve bir fark yaratmaya kendini adamıştır. İhtiyacınız doğrultusunda sizin için en uygun çözümü ya da hizmeti en uygun maliyetle sunarız.

MALİYET AVANTAJLI

İnteriva Bilgi Teknolojileri, ihtiyaçlarınıza özel imkan doğrultusunda olabilecek açık kaynak yazılımlar ile çözümler üreterek , yatırım maliyetlerinizi düşürmektedir. Veritabanı ve sistemlerinizi , uzaktan yöneterek , bu işlemler için kişi çalıştırma zorunluluğunu ortadan kaldırıp, verimli ve düşük maliyetli hizmet sunuyoruz.

Loading