PostgreSQL, çok çeşitli kullanım durumlarını karşılayabilen güçlü, açık kaynaklı bir nesne-ilişkisel veritabanı sistemidir. İnteriva Bilgi Teknolojileri olarak , PostgreSQL ve ilgili veri altyapısı için 7/24 uzman desteği sunmaktayız.

Operasyonel destek bir numaralı odak noktamızdır ve müşterilerin neden bize tekrar tekrar geldiğidir. PostgreSQL (Postgres olarak da bilinir) destek planımızla, açık kaynak veritabanınızı bulutta veya şirket içinde desteklemek için özel olarak görevlendirilmiş bir uzman ekibine sahip olursunuz.

Faydalar :

  • Üretimi etkileyen karmaşık sorunlara hızla çözüm üretebilir ve arıza süresini azaltabilirsiniz.
  • PostgreSQL projelerine başlamadan önce engelleri azaltabilirsiniz. Veritabanı dizayn konusunda teknik destek sunmaktayız.
  • İçinizin rahat etmesi için hızlı, güvenilir 7/24 teknik desteğe ulabilirsiniz.

PostgreSQL Veritabanı Bakım/Destek Hizmetleri :

PostgreSQL ortamlarınız için proaktif şekilde sorunsuz hizmet vermesini sağlamak adına bakım destek hizmetleri sunuyoruz. Süreli , adam/gün yada çağrı başına ücretlendirme yapılan bakım hizmetlerimiz sayesinde ihtiyacınız anında ya da düzenli olarak destek alabilirsiniz.

PostgreSQL Veritabanına Göç Hizmetleri :

Sorunsuz bir geçiş sağlamak ister misiniz? Karmaşıklık değerlendirmesi ve mimari optimizasyonu için ekibimize güvenin. Diğer veritabanı çözümlerine dayalı çok sayıda üretim sistemini PostgreSQL’e başarıyla taşıdık.

PostgreSQL için Veritabanı Denetim Hizmetleri  :

Veritabanınızı, sorunları tespit etmek ve çözmek için eğitilmiş ekibimiz tarafından denetletin. Ayrıca, DBA’larınıza daha iyi performans elde etmeleri için bir eylem planı sağlayabilir ve kıyaslama testi sonuçları gibi başka hizmetler de sunabiliriz. Veritabanınızı, sorunları tespit etmek ve çözmek için eğitilmiş ekibimiz tarafından denetletin. Ayrıca DBA’larınıza daha iyi performans elde etmek için bir eylem planı sunacağız ve kıyaslama testi sonuçları vb. gibi diğer çıktıları sağlayacağız.

PostgreSQL için Remote DBA Hizmeti :

Uzman düzeyindeki profesyonellerimiz, ekibinizin bir uzantısı olarak hareket eder ve normal bir çalışan gibi veritabanlarınız üzerinde çalışır. Çoğu durumda, bir hizmet olarak Remote DBA, tam zamanlı bir çalışanı işe almaktan daha uygun maliyetlidir.

Yüksek kullanılabilirlikli PostgreSQL ortamlarının oluşturulması :

PostgreSQL cluster yönetme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? HA ve hata toleransı için özel gereksinimleriniz mi var? PostgreSQL tabanlı görev açısından kritik yüksek performanslı sistemler için uzman yardımı alın.

PostgreSQL Güvenlik Çözümleri :

PostgreSQL ile güvenliğinizin optimal ve kurşun geçirmez olmasını sağlıyoruz. Sizin için çalışmalarımızın bir parçası olarak güvenlik denetimlerini tutarlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve sizinle birlikte PostgreSQL kurulumunuzun güvenlik protokollerini sürekli olarak gözden geçiriyoruz.

PostgreSQL Performans İyileştirme Hizmeti :

Uzmanlıklarımızdan biri de PostgreSQL’i birçok kuruma özel kullanım durumu için optimize etmek ve ayarlamaktır. PostgreSQL kurulumunuzu optimize etmek, PostgreSQL ile ne yapmayı planladığınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişiklik gösterir. Özel kullanım durumunuz için optimizasyon yapmanıza yardımcı olmak için burada olacağız ve sizin için çalışmasını sağlamak için zaman ayıracağız.

PostgreSQL ile ilgili tüm bileşenler için kurulumu ve sürüm yükseltme Hizmetleri :

PostgreSQL ile kullandığınız extension’lar başta olmak üzere , yönetim, monitör ya da farklı işlevler kazandıran harici yazılımların kurulum ve sürüm yükseltme işlemlerini sorunz yaşamadan yürütlmesini sağlıyoruz.

PostgreSQL Eğitim Hizmetlerimiz : 

PostgreSQL ile ilgili başlangıç yada ileri seviye online olarak, eğitim salonumuzda ya da müşterilerimizin lokasyonunda saha deneyimli eğitmenlerimiz ile çeşitli eğitimler sunmaktayız. Katılımcılar , oluşturduğumuz laborutuvar ortamlarında , öğrendiklerini deneme fırsatı bulmaktadır. Hazırladığımız eğiitm dokümaları katılımcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Başlıca eğitimlerimiz :

  • PostgreSQL Veritabanı Yönetimi Eğitimi
  • PostgreSQL Replication Eğitimi
  • PostgreSQL Backup Recovery Eğitimi

Loading